Dallime mes rishikimeve të "Medina"

43 bytes added ,  1 vit më parë
Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0
(Refuzoi 2 ndryshimet e fundit të tekstit (nga Goelia) dhe riktheu rishikimin 1728780 nga CommonsDelinker)
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
* [http://www.ibtada.com/ibtada.php?cur_page=main&sub=submain&mainpage=tarakhi_mukam_ki_sair&page=international&pgno=1 Beautiful Masajids Of Madina Munawara, Details And Pictures]- Completely In Urdu - {{en}}
* [http://maps.google.com/maps?ll=24.468313,39.611174&spn=0.007876,0.013393&t=k&hl=en Satellite map of Medina - Google] - {{en}}
* [https://web.archive.org/web/20071216000406/http://www.zubeyr-kureemun.com/SaudiArabia/MedinaMunawwara.htm Pictures of Medina Munawwara] - {{en}}
 
== Referenca ==