Dallime mes rishikimeve të "Mikrovalët"

88 bytes added ,  2 vjet më parë
Shpëtim i burimeve 2 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0
v (Bot: Migrating 57 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q127995 (translate me))
(Shpëtim i burimeve 2 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
 
== Lidhje të jashtme ==
* [https://web.archive.org/web/20080526154333/http://www.microwavecomponents.eu/ MicrowaveComponents.eu]
* [https://web.archive.org/web/20121225074629/http://www.metamaterials.net/ Microwave Irradiation for Negative Refraction by using Metamaterials]
* [http://www.microwaves101.com Microwaves101, web resource covering the fundamental principles of microwave design]
* [http://ieee.li/pdf/viewgraphs_applications_microwaves_medicine.pdf Applications of Microwaves in Medicine]