Dallime mes rishikimeve të "Njësia administrative Finiq"

Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
No edit summary
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
| web =
}}
'''Komuna Finiq''' është një [[komunë]] në [[Shqipëri]].<ref>[{{Cite web |url=http://www.aac-al.org/komuna_info.php?idk=2805&idr=19&idq=12&l=a |title=Shoqata e komunave] |accessdate=8 nëntor 2011 |archiveurl=https://web.archive.org/web/20120323201725/http://www.aac-al.org/komuna_info.php?idk=2805&idr=19&idq=12&l=a |archivedate=23 mars 2012 |url-status=dead }}</ref>
 
== Vendbanimet ==