Ndryshimi mes inspektimeve të "Normandia e Epërme"

Shpëtim i burimeve 2 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0
(Kat.)
(Shpëtim i burimeve 2 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
== Lidhje të jashtme ==
{{Commons|Haute-Normandie}}
*[https://web.archive.org/web/20130525055035/http://www.france.fr/en/regions-and-cities/upper-normandy-haven-peace Faqe zyrtare françeze ] {{en icon}}
*[https://web.archive.org/web/20091019035422/http://www.region-haute-normandie.com/ Faqe zyrtare] {{fr icon}}
 
{{Rajonet e Francës}}