Ndryshimi mes inspektimeve të "Patosi"

44 bytes added ,  1 vit më parë
Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
 
== Lidhje të jashtme ==
* [https://web.archive.org/web/20140227133220/http://www.bashkiapatos.gov.al/ Bashkia Patos]
 
== Shiko edhe ==