Ndryshimi mes inspektimeve të "Puka"

40 bytes added ,  1 vit më parë
Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
 
== Faqe interneti ==
*[httphttps://wwwweb.archive.org/web/20140517010415/http://bashkiapuke.al/ Faqja zyrtare]
*[http://www.puka.shqiperia.com Puka] Një faqe web për zonën e Pukës
*[http://www.shqiperia.com/galeria/main.php?g2_itemId=256582 Fotografi shqiptare] Foto nga Puka