Dallime mes rishikimeve të "Qumështi"

138 bytes added ,  1 vit më parë
Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0
Etiketa: përpunim burimi 2017
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
| 100
| 170
| 195<ref>Burimi i të dhënave [http://www.northwalesbuffalo.co.uk/milk_analysis.htm NorthWalesBuffalo.co.uk] {{Webarchive|url=https://web.archive.org/web/20070929071651/http://www.northwalesbuffalo.co.uk/milk_analysis.htm |date=29 shtator 2007 }}</ref>
|}