Dallime mes rishikimeve të "Sant Julià de Lòria"

Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0
v (rregullim i sintaksës)
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
{{commonsart|Sant Julià de Lòria|Sant Julià de Lòria}}
==Lidhje të jashtme==
* [https://web.archive.org/web/20050205003607/http://www.santjuliadeloria.ad/ Comú de Sant Julià de Lòria ]
* [http://www.campdeneudelarabassa.ad/ Kampi "de neu de la Rabassa"]
* [http://www.concurscaballeandorra.ad/ " de Chant Montserrat Caballé"]