Ndryshimi mes inspektimeve të "Shahu"

87 bytes added ,  1 vit më parë
Shpëtim i burimeve 2 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0
v (U kthyen ndryshimet e 79.106.209.1 (diskutimet) në versionin e fundit nga 94rain.)
(Shpëtim i burimeve 2 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
* [http://www.fide.com Fleta zyrtare Federata Botërore e Shahut FIDE ]
* [http://www.fide.com/official/handbook.asp?level=EE101 Fleta zyrtare FIDE e aktiviteteve]
* [https://web.archive.org/web/20080116153551/http://www.eurochess.org/ Fleta zyrtare Unionit Evropian i Shahut ECU]
* [http://www.chessclub.com/ Klub në internet]
* [http://www.ficgs.com/ Klub shahu]
* [http://www.chessgames.com/ Amza e regjistrave të shahut]
* [https://web.archive.org/web/20050223032706/http://www.chessclub.com/chessfm/ Chess.FM] - Lojëra dhe shembuj
* [http://www.chessvariants.org Fleta rreth shahut]
* [http://wikisophia.org/wiki/Wikitex_Chess WikiTeX chess] - Ndihmesa për redaktimin e artikujve në Wikipedia që kanë të bëjnë me Shah