Dallime mes rishikimeve të "Brozi"

43 bytes added ,  3 vjet më parë
Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
vNo edit summary
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
 
== Lidhje të jashtme ==
* [https://web.archive.org/web/20070922225243/http://www.catholiclibrary.com/content/view/8575/5822/ Libraria katolike mbi Sh.Ambrozin. <small>ang<small>.]
 
{{AutorAntik}}