Ndryshimi mes inspektimeve të "Sudoku"

43 bytes added ,  1 vit më parë
Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0
v
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
== Lidhje të jashtme ==
* [http://www.dmoz.org/Games/Puzzles/Brain_Teasers/Sudoku/ Loja Sudoku - Open Directory Project]
* [https://web.archive.org/web/20150108150713/http://www.eurosudoku.com/ ''Eurosudoku.com''] - Free Sudoku Project
 
[[Kategoria:Lojëra]]