Ndryshimi mes inspektimeve të "Sydney"

130 bytes added ,  1 vit më parë
Shpëtim i burimeve 3 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0
v
Etiketa: përpunim burimi 2017
(Shpëtim i burimeve 3 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
{{Commons|{{PAGENAME}}}}
* [http://www.wikimapia.org/#y=-33870000&x=151210000&z=11&l=1&m=a WikiSatellite view of Sydney at WikiMapia]
* [https://web.archive.org/web/20090221061647/http://www.livingharbour.net/aboriginal/introduction.htm Australian Museum: Aboriginal people of coastal Sydney]
* [https://web.archive.org/web/20080704190128/http://www.metrostrategy.nsw.gov.au/ Sydney Metropolitan Strategy]
* [https://web.archive.org/web/20090506033524/http://www.nsw.gov.au/weather.asp Sydney Weather: Current temperatures and Forecast (NSW Government)]
* [http://www.bom.gov.au/cgi-bin/wrap_fwo.pl?IDN10064.txt Sydney Weather Forecast (Bureau of Met)]
* [http://maps.google.com/maps?f=q&hl=en&q=sydney+australia&ll=-33.869998,151.210006&spn=0.051169,0.132866&t=k Google Maps: Sydney] (satellite photographs)