Ndryshimi mes inspektimeve të "Venezuela"

143 bytes added ,  1 vit më parë
Shpëtim i burimeve 4 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0
v
Etiketa: përpunim burimi 2017
(Shpëtim i burimeve 4 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
== Lidhje të jashtme ==
[[commons:Venezuela]]
* [https://web.archive.org/web/20010625100419/http://www.gobiernoenlinea.ve/ Qeveria porta] - Gobierno en Línea
* [https://web.archive.org/web/20090319201106/http://www.venezuela.gov.ve/ Kryetari] - Presidencia de la República de Venezuela
* [http://www.asambleanacional.gov.ve Parlamenti] - Asamblea Nacional
* Ministria e ...
----
* [http://www.venezuelanalysis.com/ Analize]
* [https://web.archive.org/web/20061209062548/http://numismondo.com/pm/ven/ Monedha]
* [http://www.efemeridesvenezolanas.com Efemérides Venezolanas]
* [http://www.marceloanelli.com/xoom/ Foto]
* [http://www.unionradio.com.ve Unión Radio]
* [http://www.eud.com Diario El Universal]
* [httphttps://web.archive.org/web/20021015061702/http://www.geocities.com/otalvora/libros/pazramo/indexpax.htm Qeveria e Ramón J. Velásquez]
* [http://notiven.com Noticias de Venezuela]