Dallime mes rishikimeve të "Vivien Leigh"

40 bytes added ,  3 vjet më parë
Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
(përmirësime teknike, zëvendësova: Qershor → qershor duke përdorur AWB)
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
* [http://nla.gov.au/nla.pic-an11334994 Australian National Library, fotografi nga turneja australiane]
* [http://www.bris.ac.uk/theatrecollection/ University of Bristol Theatre Collection], University of Bristol
* [httphttps://wwwweb.archive.org/web/20020326204145/http://vivienonline.com/ Vivien Online]
 
[[Kategoria:Aktorë anglezë]]