Dallime mes rishikimeve të "XML"

40 bytes added ,  2 vjet më parë
Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
 
== Lidhjet e jashtme ==
* [http://www.w3.org/XML XML në W3C]
* [httphttps://wwwweb.archive.org/web/20180316073129/http://xeml.net/ XeML.net]
 
{{GjuProg-cung}}