Dallime mes rishikimeve të "Çamëria"

12 bytes added ,  2 vjet më parë
Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0
(Kjo hartë vektor duhet të pranohet edhe në faqet e gjuhëve tjera në wikipedia.)
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
* [http://shoqatacameria.blogspot.com/ Shoqërisë Politike Atdhetare Çamëria]
* [http://members.tripod.com/camerian_volunteer/ Reality of Cameria]
* [httphttps://web.archive.org/web/20010517002222/http://www.geocities.com/CapitolHill/Congress/1633/ Çameria's History]
* Video-dokument : Historia E Çamërisë Shqiptare 2007 [http://www.youtube.com/watch?v=naSl88KGrJU pjesa e I-rë] dhe [http://www.youtube.com/watch?v=OQrKUurRHBw II-të]
* History of Çamëria [http://www.youtube.com/watch?v=KnVBXJD3meU&mode=related&search= Video-song-doc.]