Ndryshimi mes inspektimeve të "Çmimi i madh i Malajzisë 2007"

Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0
v
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
 
 
== Lidhje të jashtme ==
* [https://web.archive.org/web/20070930165147/http://www.manipef1.com/results/2007/malaysia.php Detailed Malaysian Grand Prix results]
* [http://www.f1fanatic.co.uk/2007/04/08/malaysian-grand-prix-2007-race-review/ Malaysian Grand Prix 2007 race review]
{{Wikinews|Felipe Massa will start from pole of 2007 Malaysian Grand Prix|Felipe Massa në pol pozitë}}