Ndryshimi mes inspektimeve të "Berati"

1 byte removed ,  9 muaj më parë
v
→‎Referimet: Referenca -> Referime duke përdorur AWB
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të prishura.) #IABot (v2.0)
v (→‎Referimet: Referenca -> Referime duke përdorur AWB)
* [http://www.yesalbania.info/albania/berat/ Turizmi në Berat]
{{commons|Berat|Berati}}
== ReferencatReferimet ==
<references group="https://www.shije.al/article/268/berati-qyteti-i-bardhe-i-historise-dhe-shijes/" />