Ndryshimi mes inspektimeve të "Fan Noli"

1 byte removed ,  10 muaj më parë
v
→‎Referimet: Referenca -> Referime duke përdorur AWB
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
v (→‎Referimet: Referenca -> Referime duke përdorur AWB)
* Bethoveni dhe Revolucioni Francez
 
== ReferencatReferimet ==
 
=== Citimet ===