Ndryshimi mes inspektimeve të "Azia"

1 byte removed ,  1 vit më parë
v
→‎Referimet: Referenca -> Referime duke përdorur AWB
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të prishura.) #IABot (v2.0)
v (→‎Referimet: Referenca -> Referime duke përdorur AWB)
{{Reflist|2}}
 
== ReferencatReferimet ==
* "Asia". ''[http://www.columbiagazetteer.org/ The Columbia Gazetteer of the World Online]''. 2005. New York: Columbia University Press.
* World Conflicts: Asia and the Middle East ''[https://web.archive.org/web/20070928011240/https://salempress.com/store/samples/world_conflicts_asia/world_conflicts_asia.htm]''. Edited by Carl L. Bankston III. New York: Salem Press.