Ndryshimi mes inspektimeve të "Çamëria"

1 byte removed ,  1 vit më parë
v
→‎Referime: Referenca -> Referime duke përdorur AWB
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
v (→‎Referime: Referenca -> Referime duke përdorur AWB)
* [[Ali Pashë Tepelena]]
 
== ReferencaReferime ==
* |[http://www.shkoder.net/fjala/2004/ibajrami.htm|Isuf B. Bajrami]
*Konrad Clewing: ''Çamen.'' In: ''Lexikon zur Geschichte Südosteuropas.'' hrsg. v. Edgar Hösch u. a. Wien & Köln 2004. S. 162.