Dallime mes rishikimeve të "Vullnetarët shqiptarë në luftën civile spanjolle"

v
→‎Referimet: Referenca -> Referime duke përdorur AWB
v (→‎Referimet: Referenca -> Referime duke përdorur AWB)
#Zef Hoti, nga Malësia e [[Shkodra|Shkodrës]], vjeç 30.<ref>{{Cite book|title=Lufta Spanjolle (1936-1939): shënime historike dhe kujtime nga vullnetarët shqiptarë|last=|first=|publisher=Instituti i Historisë së Partisë|year=1959|isbn=|editor-last=Marko|editor-first=Petro|editor-link=Petro Marko|location=Tiranë|pages=91-93|oclc=11659893}}</ref>
 
== ReferencatReferimet ==
<references />
[[Kategoria:Historia e Spanjës]]