Ndryshimi mes inspektimeve të "Perandoria Osmane"

v
→‎Referime: Referenca -> Referime duke përdorur AWB
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.98.113.238) dhe riktheu rishikimin 1921254 nga Tschenarin)
v (→‎Referime: Referenca -> Referime duke përdorur AWB)
* [http://www.euratlas.com/history_europe/europe_map_1600.html Harta e perandorisë osmane]
 
== ReferencaReferime ==
<references/>