Ndryshimi mes inspektimeve të "Venezuela"

44 bytes added ,  1 vit më parë
Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0
(Shpëtim i burimeve 4 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0)
* [http://www.marceloanelli.com/xoom/ Foto]
* [http://www.globovision.com Globovisión]
* [https://web.archive.org/web/20180519230847/http://www.unionradio.com.ve/ Unión Radio]
* [http://www.eud.com Diario El Universal]
* [https://web.archive.org/web/20021015061702/http://www.geocities.com/otalvora/libros/pazramo/indexpax.htm Qeveria e Ramón J. Velásquez]