Ndryshimi mes inspektimeve të "Jarno Trulli"

1 byte removed ,  10 muaj më parë
v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
(Shpëtim i burimeve 3 dhe etiketim 0 si të prishura.) #IABot (v2.0)
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
* 1983-1995: Karting
 
==ReferencatReferimet==
{{reflist|3}}
== Lidhje të jashtme ==