Dallime mes rishikimeve të "Reaksioni kimik"

v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
(Refuzoi 2 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 79.106.209.236) dhe riktheu rishikimin 1962841 nga Βατο)
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
Reaksionet kimike ndahen ne Rrektable (fillestare) dhe produkt ( perfundimtare)
 
== ReferencatReferimet ==
 
[[Kategoria:Substanca kimike]]