Ndryshimi mes inspektimeve të "Liqeni"

1 byte removed ,  1 vit më parë
v
→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
v (→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
* https://web.archive.org/web/20080328152855/http://www.ilec.or.jp/database/index/idx-lakes.html
 
==ReferencaReferime==
 
[[Kategoria:Gjeodezi]]