Ndryshimi mes inspektimeve të "Medina"

2 bytes removed ,  10 muaj më parë
v
Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
v (Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
{{kryesor|Lufta e Uhudit}}
 
== ReferencatReferimet ==
{{ref}}
 
* [https://web.archive.org/web/20071216000406/http://www.zubeyr-kureemun.com/SaudiArabia/MedinaMunawwara.htm Pictures of Medina Munawwara] - {{en}}
 
== ReferencaReferime ==
<references/>