Ndryshimi mes inspektimeve të "KF Apolonia"

v
→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
(Shpëtim i burimeve 2 dhe etiketim 0 si të prishura.) #IABot (v2.0)
v (→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
{{Fs end}}
 
== ReferencaReferime ==
<references />
== Lidhje të jashtme ==