Dallime mes rishikimeve të "Teurati"

44 bytes added ,  2 vjet më parë
Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0)
== Lidhje të jashtme ==
* {{en}} [http://www.chabad.org/library/article.asp?AID=145402 Torah]
* [https://web.archive.org/web/20180129112058/http://www.shkrimet.com/ Shkrimet] - një platformë për leximin dhe studimin e Biblës shqip
 
[[Kategoria:Jehudizëm]]