Ndryshimi mes inspektimeve të "Aranc"

1 byte removed ,  1 vit më parë
v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
v (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q194006)
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
 
'''Aranc''' është një [[Komunat e Francës|komunë]] [[Francë|franceze]], e cila ndodhet në [[Departamentet e Francës|departamentin]] [[Ain]] të [[Rajonet e Francës|rajonit]] [[Auvergne-Rhône-Alpes]]. Aranc ka një popullsi prej 314 banorë dhe sipërfaqe 21.65 km², me një dendësi prej 15 banor/km².
 
== ReferencatReferimet ==
{{reflist}}