Ndryshimi mes inspektimeve të "Ardin Dallku"

v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
(Faqe e re: {{Infobox football biography |name = Ardin Dallku |image = Ардін Даллку.jpg |image_size = 266px |caption = Dallku me FC Vorskla Poltava|Vorsk...)
 
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
Më 28 gusht 2017, Dallku morri një thirrje nga [[Kombëtarja kosovare e futbollit|Kosova]] për ndeshjet e [[Kualifikimi i Kupës së Botës FIFA 2018 - UEFA Grupi I|kualifikimit të Kupës së Botës FIFA 2018]] kundër [[Kombëtarja kroate e futbollit|Kroacisë]] dhe [[Kombëtarja finlandeze e futbollit|Finlandës]].<ref>{{cite web|url=http://www.ffk-kosova.com/en/?p=11773|title=Bunjaku announces the list, Ardin Dallku new coming|publisher=[[Federata e Futbollit të Kosovës]]|date= 28 gusht 2017}}</ref> Më 13 nëntor 2017, ai bëri debutimin e tij me Kosovën në ndeshjen miqësore kundër [[Kombëtarja letoneze e futbollit|Letonisë]] pasi u emërua të luaj në fillim të lojës.
 
==ReferencatReferimet==
{{reflist|2}}