Dallime mes rishikimeve të "Asnières-sur-Oise"

v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
(→‎Lidhje të jashtme: përmirësime teknike duke përdorur AWB)
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
 
'''Asnières-sur-Oise''' është një [[Komunat e Francës|komunë]] në [[Francë]]. Asnières-sur-Oise bën pjesë në [[Departamentet e Francës|departamentin]] [[Val-d'Oise]] të [[Rajonet e Francës|rajonit]] [[Île-de-France]]. Komuna ka një popullsi prej 2532 banorë (regjistrimi 2008) dhe sipërfaqe 14.07 km².
 
== ReferencatReferimet ==
{{reflist}}