Dallime mes rishikimeve të "Autun"

1 byte removed ,  3 vjet më parë
v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
vNo edit summary
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
'''Autun''' është një [[Komunat e Francës|komunë]] në [[Francë]]. Autun bën pjesë në [[Departamentet e Francës|departamentin]] [[Saône-et-Loire]] të [[Rajonet e Francës|rajonit]] [[Bourgogne-Franche-Comté]]. Komuna ka një popullsi prej 14124 banorë dhe sipërfaqe 61.52 km².
 
== ReferencatReferimet ==
{{reflist}}