Dallime mes rishikimeve të "Avion"

1 byte removed ,  2 vjet më parë
v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
v (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q331624)
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
'''Avion''' është një [[Komunat e Francës|komunë]] në [[Francë]]. Avionbën pjesë në [[Departamentet e Francës|departamentin]] [[Pas-de-Calais]] të [[Rajonet e Francës|rajonit]] [[Nord-Pas-de-Calais]]. Komuna ka një popullsi prej 17428 banorë dhe sipërfaqe 13.04 km².
 
== ReferencatReferimet ==
{{reflist}}