Dallime mes rishikimeve të "Beauregard-Vendon"

v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
v (clean up, replaced: bën pjesë në departamentin → bën pjesë në departamentin using AWB)
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
'''Beauregard-Vendon''' është një [[Komunat e Francës|komunë]] në [[Francë]]. Beauregard-Vendon bën pjesë në [[Departamentet e Francës|departamentin]] [[Puy-de-Dôme]] të [[Rajonet e Francës|rajonit]] [[Auvergne]]. Komuna ka një popullsi prej 1025 banorë dhe sipërfaqe 7.33 km².
 
== ReferencatReferimet ==
{{reflist}}