Ndryshimi mes inspektimeve të "Borsele"

1 byte removed ,  1 vit më parë
v
→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
v (rregullime teknike duke përdorur AWB)
v (→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
'''Borsele''' është një [[komunat e Holandës|komunë]] në provincën [[Zelanda]] në [[Holanda|Holandë]] me sipërfaqe 194.42&nbsp;km² dhe popullsi 22734 banorë<ref>[http://www.cbs.nl/en-GB/menu/home/default.htm Centraal Bureau voor de Statistiek]</ref>. [[Heinkenszand]] është kryeqendra e bashkisë.
 
==ReferencaReferime==
<references />