Dallime mes rishikimeve të "Camilo José Cela"

v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të prishura.) #IABot (v2.0)
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
==Në gjuhën shqipe==
* ''Zgjoi i bletëve'' (roman)
==ReferencatReferimet==
<references />