Dallime mes rishikimeve të "Castellar de la Frontera"

v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
v (- stampa coords (duplicate), hoqa: {{Coord|36|19||N|5|27||W|display=title}} duke përdorur AWB)
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
'''Castellar de la Frontera''' është një [[Komunat e Spanjës|komunë]] në [[Spanja|Spanjë]], e vendosur në qarkun [[Campo de Gibraltar]], të provincës [[Cádiz (provincë)|Cádiz]], në [[Andalusia]]. Castellar de la Frontera ka 3175 banorë (2010), dhe përfshinë një sipërfaqe prej 178.84&nbsp;km<sup>2</sup>.
 
== ReferencatReferimet ==
{{reflist}}