Ndryshimi mes inspektimeve të "Kastil-La Mança"

v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
*[[Provinca Toledo|Toledo]]
 
== ReferencatReferimet ==
{{reflist}}