Dallime mes rishikimeve të "Christopher Gadsden"

v
→‎Referime dhe shënime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
v (→‎Referime dhe shënime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
 
Ai ka dizenjuar edhe të famshmin [[flamuri i Gadsdenit|flamur të Gadsdenit]], që mban emrin e tij.
 
== ReferencaReferime dhe shënime ==
* E. Stanly Godbold, "Gadsden, Christopher"; ''American National Biography Online'', shkurt 2000.
<references />