Dallime mes rishikimeve të "Cornwall (Ontario)"

v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
vNo edit summary
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
'''Cornwall''' është një [[Lista e qyteteve në Kanada|qytet]] në [[Kontetë e bashkuara Stormont, Dundas dhe Glengarry]], provinca [[Ontario]], në [[Kanada]]. Qyteti ka një sipërfaqe 61.52&nbsp;km² dhe popullsi 46340 banorë.<ref>{{cite web|url=http://www12.statcan.gc.ca/census-recensement/2011/dp-pd/hlt-fst/pd-pl/Table-Tableau.cfm?LANG=Eng&T=101&S=50&O=A|title=Population and dwelling counts, for Canada, provinces and territories, and census subdivisions (municipalities), 2011 and 2006 censuses (Ontario)|publisher=Statistics Canada|date=8 shkurt 2012|accessdate=22 tetor 2012}}</ref>
 
== ReferencatReferimet ==
{{referenca}}