Dallime mes rishikimeve të "Divizioni Nr. 17 (Saskatchewan)"

v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
vNo edit summary
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
'''Divizioni Nr. 17''' është një [[NJësitë gjeografiko-statistikore në Kanada|divizion]] ''(njësi gjeografiko-statistikore)'' në provincën [[Saskatchewan]], në [[Kanada]]. Divizioni ka një sipërfaqe 22457.8&nbsp;km² dhe popullsi 40406 banorë.<ref>{{cite web|url=http://www12.statcan.gc.ca/census-recensement/2011/dp-pd/hlt-fst/pd-pl/Table-Tableau.cfm?LANG=Eng&T=101&S=50&O=A|title=Population and dwelling counts, for Canada, provinces and territories, and census subdivisions (municipalities), 2011 and 2006 censuses (Ontario)|publisher=Statistics Canada|date=8 shkurt 2012|accessdate=22 tetor 2012}}</ref>
 
== ReferencatReferimet ==
{{referenca}}