Ndryshimi mes inspektimeve të "Dobreşti (Argeş)"

v
→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
(rregullim i sintaksës)
v (→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
 
}}
'''Dobreşti (Argeş)''' është një komunë në qarkun [[Qarku Argeş|Argeş]] në [[Rumani]]. Ka një popullsi prej 1795 banorësh dhe sipërfaqe 39.11 km². Komuna është formuar nga bashkimi i 2 fshatrave: Dobreşti dhe Fureşti.
== ReferencaReferime ==
<references/>