Dallime mes rishikimeve të "Dokimologjia"

1 byte removed ,  3 vjet më parë
v
→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
v (→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
Themelues i kësaj disipline shkencore konsiderohet psikologu dhe studiuesi freng [[Henri Pieron]].
 
==ReferencaReferime==
{{reflist}}