Ndryshimi mes inspektimeve të "Fanti"

1 byte removed ,  1 vit më parë
v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
(Faqe e re: thumb|right|Fanti me katër llojet e letrave në modelin anglezë '''Fanti''' është një kartë që, në kuvertën tradicionale franceze dhe angleze,...)
 
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
</gallery>
 
==ReferencatReferimet==
{{Reflist}}