Ndryshimi mes inspektimeve të "Fazli Hajrizi"

v
→‎Referime dhe shënime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
v (→‎Referime dhe shënime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
*[http://www.bksh.al/adlib/scripts/wwwopac.exe?&DATABASE=articles&OPAC_URL=/adlib/beginner/index_al.html&LANGUAGE=1&l1=Hajrizi,+Fazli&LIMIT=50/ Paraqitje e shkurtër e regjistrimeve të gjetura]
 
==ReferencaReferime dhe shënime==
<references group="Hajrizi H. Fazli (2019), SHKOLLA E MESME E MJEKËSISË “DR. XHELADIN DEDA” – MITROVICË (monografi), Libri Shkollor, ISBN ISBN 978-995-23-109-1, Prishtinë 2019" />
{{Biografi-cung}}