Ndryshimi mes inspektimeve të "Wikipedia:Kujdestari i artikujve/Shtojca"

v
U kthyen ndryshimet e 79.106.204.119 (diskutimet) në versionin e fundit nga 46.19.230.8.
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
v (U kthyen ndryshimet e 79.106.204.119 (diskutimet) në versionin e fundit nga 46.19.230.8.)
Etiketa: Rollback
EZ Gaming TV gaming channel in youtube.
EMRI      Alban
EZ Gaming TV menaged from one boy from Mitrovica , Kosovo .
 
EZ Gaming TV is in partneritety with KS Network.
MBIEMRI      Asllani
KS Network help he for edit channel and publish video.
 
But with EZ Gaming TV licence
DATELINDJA     28 NENTOR 2005
EZ Gaming TV was born 20 may 2006 in Mitrovica
 
He create video gaming ( Fortnite , PUBG Mobile )
VENDLINDJA     Cërrik,Albania
In pubg mobile his name is EZ Gaming TV
 
In Youtube EZ Gaming TV
LABEL      No specified
In Fortnite : is private but he can tell you in instagram ( ezgamingtv1 is intagram )
 
RRYMA MUZIKORE    Hip-Hop&POP
 
MANAGER Genti ELG
 
 
Alban Asllani per here i eshte prezantuar publikut me kengen "BENZO", e cila u vleresua mjaft e mire nga publiku. Me punen e mjaftueshme, talentin dhe dashurinë e madhe që Albani ka për muzikën, ndonese me nje moshe jo shume te pjekur ai na sjell në pa një artist mjaft te mire i cili di të këndojë e t’a plotësojë prezentimin e tij me paraqitje të denje. Ai ka talent, ka stil unik, dhe një zë të mrekullueshëm. Para pak kohesh ai debutoi ne tregun muzikor me nje tjeter kenge e titulluar "BALLAD" ne te cilen sipas asaj qe ALBANI ka thene ne postimet e tij ne rrejtin FACEBOOK, shfaqet dhimbja dhe lendimi shpirterore. I pyetur pse ai zgjodhi kete lloji teksti, ai ka thene qe gjithkush eshte lenduar te pakten nje here nga dikush dhe ky eshte shkaku i cili e shtyu tek ky tekst pra qe te prekte zemren e gjithkujt.
101

edits