Ndryshimi mes inspektimeve të "Wikipedia:Kujdestari i artikujve/Shtojca"

v
U kthyen ndryshimet e Praxidicae (diskutimet) në versionin e fundit nga 79.106.204.119.
v (U kthyen ndryshimet e 79.106.204.119 (diskutimet) në versionin e fundit nga 46.19.230.8.)
Etiketa: Rollback
v (U kthyen ndryshimet e Praxidicae (diskutimet) në versionin e fundit nga 79.106.204.119.)
Etiketa: Rollback
EMRI      Alban
EZ Gaming TV gaming channel in youtube.
 
EZ Gaming TV menaged from one boy from Mitrovica , Kosovo .
MBIEMRI      Asllani
EZ Gaming TV is in partneritety with KS Network.
 
KS Network help he for edit channel and publish video.
DATELINDJA     28 NENTOR 2005
But with EZ Gaming TV licence
 
EZ Gaming TV was born 20 may 2006 in Mitrovica
VENDLINDJA     Cërrik,Albania
He create video gaming ( Fortnite , PUBG Mobile )
 
In pubg mobile his name is EZ Gaming TV
LABEL      No specified
In Youtube EZ Gaming TV
 
In Fortnite : is private but he can tell you in instagram ( ezgamingtv1 is intagram )
RRYMA MUZIKORE    Hip-Hop&POP
 
MANAGER Genti ELG
 
 
Alban Asllani per here i eshte prezantuar publikut me kengen "BENZO", e cila u vleresua mjaft e mire nga publiku. Me punen e mjaftueshme, talentin dhe dashurinë e madhe që Albani ka për muzikën, ndonese me nje moshe jo shume te pjekur ai na sjell në pa një artist mjaft te mire i cili di të këndojë e t’a plotësojë prezentimin e tij me paraqitje të denje. Ai ka talent, ka stil unik, dhe një zë të mrekullueshëm. Para pak kohesh ai debutoi ne tregun muzikor me nje tjeter kenge e titulluar "BALLAD" ne te cilen sipas asaj qe ALBANI ka thene ne postimet e tij ne rrejtin FACEBOOK, shfaqet dhimbja dhe lendimi shpirterore. I pyetur pse ai zgjodhi kete lloji teksti, ai ka thene qe gjithkush eshte lenduar te pakten nje here nga dikush dhe ky eshte shkaku i cili e shtyu tek ky tekst pra qe te prekte zemren e gjithkujt.
101

edits