Ndryshimi mes inspektimeve të "Foradada"

1 byte removed ,  1 vit më parë
v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
v (→‎Lidhje të jashtme: - stampa coords (duplicate), hoqa: {{Coord|41|52|44|N|1|0|50|E|display=title}} duke përdorur AWB)
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
'''Foradada''' është një [[Komunat e Spanjës|komunë]] në [[Spanja|Spanjë]], e vendosur në qarkun [[La Noguera]], të provincës [[Provinca Lleida|Lleida]], në [[Katalonia]]. Foradada ka 189 banorë (2009), dhe përfshinë një sipërfaqe prej 28.6&nbsp;km<sup>2</sup>.
 
== ReferencatReferimet ==
{{reflist}}